השאר פרטים ואחזור אליך בהקדם

הובלות קטנות במרכז

הובלות קטנות במרכזהובלה היא העברת חפצים ממקום אחד למקום אחר, לדוגמא: העברת דירה או העברת משרד. כשמשתמשים במונח הובלה קטנה מתכוונים להובלה שהיא לא גדולה כמו הובלה של תכולת דירה, אלא להובלה שכוללת מספר פריטים קטן לדוגמא: מכונת כביסה וכמה ארגזים. ההגדרה כוללת גם העברת פריטים בודדים כגון: שולחן פינת אוכל, פסנתר (שקנינו או ירשנו מסבתא), מכונת כביסה, סלון ועוד.

כמו בחיפוש אחר הובלה גדולה גם בהובלה קטנה, קיימת חשיבות רבה בעבודה מול מובילים מקצועיים ואדיבים להם ניסיון רב אשר ידאגו שהפריטים שלנו יגיעו למשכנם החדש שלמים, ללא שריטות ומכות – בכך אין להקל ראש. 

קהל היעד בהובלות קטנות הוא קהל מגוון: מסטודנטים שמעוניינים לעבור ממקום אחד למקום שני ולהם מעט פריטים להעברה ועד ללקוח או חברה שרכשו פריט כבד וגדול הזקוק להובלה מקצועית ובטוחה. הדרישה להובלות קטנות במרכז רבה וכן כמות נותני השירותים לכך.

הובלות קטנות במרכז מבצעים עם אשכנזי הובלות

אנו בחברת הובלות אשכנזי מתמחים בתחום הובלות קטנות במרכז, נדאג שההובלה שלך תעבור בנעימים בעזרת הצוות המקצועי בעל הניסיון הרב בעולם ההובלות שלנו (הגדולות והקטנות כאחד). נדייק ונגיע בזמן למקום שאותו נקבע. נבוא ערוכים ומצוידים לביצוע המשימה הן מבחינה טכנית (לדוגמא אם תזדקק למנוף נדאג לכך, כמובן בתיאום מראש) והן מבחינת כוח האדם. נדאג לתת לך את הייעוץ והמענה לו אתה זקוק ללא כל קשר לכך שזוהי רק הובלה קטנה. המוצרים שנוביל לך יגיעו ליעדם שלמים, ללא שריטות ומכות. תוכל להשתמש גם בשירותי הנגרות שלנו הנעשים על-ידי נגר מקצועי, לדוגמא הרכבת ארון במשכנו החדש בתום הובלתו. תקבל מאתנו מחיר הוגן.

התקשר אלינו עוד היום ואנו נעזור לך במשימה בהקשבה, ייעוץ ועבודה מקצועית ואדיבה!

הובלות אשכנזי – טלפון: 052-5888034, או בטלפון 03-6888834 או חפש אותנו באתר האינטרנטhovalot-ashkenazi.co.il התרשם והשאר פרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם האפשרי.

בניית אתרים וורדפרס