השאר פרטים ואחזור אליך בהקדם

הובלה עם מנוף במרכז

חברת הובלה עם מנוף במרכז

כאשר עולה הצורך בביצוע הובלה עם מנוף במרכז הארץ, יש להתקשר רק עם הטובים ביותר. מדוע הדבר חשוב? מפני שרק חברת הובלה איכותית אכן תחזיק באלמנט שכזה, בנוסף לאלמנטים נוספים שיקלו על הליך ההובלה. בחברת "הובלות אשכנזי" מציעים לכם בדיוק את זה ומסוגלים לבצע כל משימת הובלה לשביעות רצונכם המלאה. להלן מספר תרחישים בהם כדאי לכם להזמין את השירות.

שירותי הובלה עם מנוף במרכז הארץ – מתי הדבר נדרש?

הובלת תכולת דירה, משרד או הובלה של מספר פריטים בודדים ממקום למקום, לעיתים עשויה להיתקל במגבלות שונות המצריכות שימוש במנוף. אלמנט זה מאפשר להעביר את כל התכולה דרך המרפסת היישר אל רכב ההובלה, ללא שום צורך בנשיאתה דרך חדר המדרגות הצר. השימוש במנוף מומלץ במצבים הבאים:

  • אין בבניין מעלית – סחיבת ציוד במעלה המדרגות לוקחת זמן רב וגם חושפת את התכולה המועברת לפגיעות וחבלות.
  • מפתחים צרים – דלתות צרות מדי, מעברים צרים בחדרי המדרגות וכו'. במצבים שכאלו קשה מאוד עד בלתי אפשרי להוביל תכולה מסוימת באמצעות סבלים בלבד.
  • כמויות ומשקלים גדולים – כאשר מדובר בכמויות גדולות של תכולה ו/או בחפצים בעלי משקל רב, מנוף משמש כדרך המהירה והבטוחה ביותר להעברת התכולה אל רכב ההובלה ובחזרה לנקודת היעד.

יש לציין כי כל חברת הובלות שמציעה שירותי מנוף צריכה להיות מצוידת בכל האישורים הנדרשים לכך, דוגמת אישור הפעלת מנוף, אישור עבודה בגובה וביטוחים על העובדים והתכולה המועברת. בדקו זאת מראש על מנת לא ליפול על חאפרים למיניהם שיסבכו אתכם.

שירותי מנוף מקצועיים שיספקו לכם שקט נפשי

כשמחפשים שירותי הובלה עם מנוף במרכז הארץ, יש רק חברה אחת שאפשר לסמוך על שירותיה – "הובלות אשכנזי". החברה מחזיקה בכל האישורים הנדרשים על מנת לספק שירותי מנוף מקצועיים, כמו גם את כוח האדם המתאים ביותר למשימה. בנוסף, תוכלו להזמין דרכה שירותים נלווים נוספים אשר יקלו עליכם את הליך ההובלה, החל משירותי אריזה יעילים ועד שירותי אחסון לתקופת זמן בלתי מוגבלת. למידע נוסף ניתן ליצור קשר בטלפון או בדף יצירת הקשר ולקבל את כל הפרטים.

הובלה כולל מנוף במרכז הארץ

חברות רבות מציעות בימינו שירותי הובלה כולל מנוף. שירות זה מייעל מאוד את הליך ההובלה ובחברת ״הובלות אשכנזי״ מחזיקים בכל האישורים הנדרשים על מנת לבצעו בצורה בטוחה. באילו תרחישים כדאי לכם לשקול להזמין שירותי מנוף במסגרת משימת ההובלה? להלן התשובה.

הובלה כולל מנוף – מתי כדאי להשתמש בשירות?

השימוש במנוף לצרכי הובלת דירות הפך להיות פופולארי בשנים האחרונות, וזאת בשל מספר סיבות ותרחישים:

  • מניעת ריבים ונזקים – יותר ויותר ועדי בתים בדירות חדשות בבנייה רוויה החלו לאסור על שימוש במעליות בעת הובלת תכולת דירה בבניין. הטענה של אנשי הוועד היא שהובלת תכולת דירות במעליות ובחדרי מדרגות עשויה לגרום לנזקים גם אם מדובר בסבלים מנוסים. השימוש במנוף מונע הן את הריבים עם השכנים והן את הסיכוי לנזקים.
  • חדרי מדרגות צרים, מעליות קטנות – גם אם כן מקבלים את הסכמת הוועד, במקרים רבים קשה עד בלתי אפשרי להעביר את חלק מתכולת הדירה לאורך המדרגות ללא גרימת נזק לדלתות, קירות והתכולה עצמה. הכוונה לפריטים גדולים במיוחד כמו פסנתר, מיטה זוגית ועוד. מנוף פותר את הבעיה לחלוטין.
  • דלתות צרות – לעיתים חלק מתכולת הבית אינה יכולה לעבור דרך מפתני הדלתות אלא רק דרך פתחי החלונות הגדולים הפונים לכביש. הצבת מנוף ממש מתחת לחלון או המרפסת מאפשרת העברה נוחה ומהירה של אותם הפריטים.
  • קומה גבוהה ללא מעלית – הובלת תכולה רבה מקומה גבוהה ללא מעלית לוקחת זמן רב ומייקרת את עלות העבודה. זה נכון ששירותי מנוף בכל זאת יצריכו מכם תוספת כספית מסויימת, אך הדבר יהיה משתלם פר שעה מאחר ותהליך ההובלה יתקצר בשעתיים לפחות.

הובלות כולל מנוף מבצעים עם חברת אשכנזי

אם אתם זקוקים לשירות הובלה הכוללת מנוף, ומחפשים את המומחים ביותר לשם כך, התקשרו עוד היום אל חברת ״הובלות אשכנזי״. אנו מחזיקים בכל האישורים הנדרשים, ביטוח מקצועי מקיף וכוח אדם מיומן. בנוסף, דרכנו תוכלו לקבל גם שירותים נלווים נוספים שיקלו עליכם את משימת ההובלה, לרבות שירותי אריזה ופריקה מקצועיים, שירותי נגרות, אחסון ועוד. כל שנותר לכם זה ליצור עימנו קשר ולקבוע פגישה לשם קבלת הצעת מחיר משתלמת. מצפים לשיחתכם!

בניית אתרים וורדפרס