ימים בשבוע (לא בשבת)

פריסה ארצית

הזמן הובלה עכשיו

התקשרו 03-6888834

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם


  הובלות קטנות בתל אביב

  הובלות קטנות בתל אביב

  חברת הובלות קטנות בתל אביב

  הצורך בהזמנת חברה שמציעה שירותי הובלות קטנות בתל אביב, הוא דבר שכל תושב בעיר הזאת מכיר. ככה זה כשדירה ממוצעת "מתפרשת" על 35 מטר מרובע ושמרבית הצעירים בעיר מחליפים דירה לפחות אחת לשנתיים. חברת ״הובלות אשכנזי״ עזרה לרבים מאותם אנשים, ותשמח לעזור גם לכם בהובלה הבאה שלכם ברחבי תל אביב. להלן הקריטריונים שיגרמו לכם לבחור דווקא בנו.

  הובלות קטנות בתל אביב – כך תזהו חברה איכותית

  ישנן אינספור חברות שיוכלו לבצע עבורכם הובלות קטנות במרכז ותל אביב בפרט, ולמעשה כל חאפר עם רכב גדול מהממוצע יכול להציע לכם את השירות המבוקש הזה. האחריות שלכם היא לדעת לסנן וזאת באמצעות בדיקת הקריטריונים הבאים:

  • התאמה מלאה לצרכים – חפשו חברה ששירותיה באמת מתאימים לסוג הדירה, הבניין והאזור שלכם. הדבר אמור להתבטא בצי של משאיות קטנות שיצליחו להיכנס לרחוב שלכם, ציוד העברה שיאפשר לסבלים להעמיס את התכולה גם דרך חדרי מדרגות צרים, וכמובן שירותי מנוף במקרה הצורך.
  • קיומו של מפגש מקדים – לא כל חברות ההובלה מציעות להגיע אליכם לפני יום ההובלה להתרשמות כללית מהחפצים להעברה, מחדר המדרגות והמעלית, מאתגרים צפויים וכדומה. אל תוותרו על העניין החשוב הזה, שכמעט תמיד חוסך הרבה מפחי נפש, קצרים בתקשורת, ולבסוף – תוספות מחיר.
  • שירותים נוספים שיכולים לעזור – ישנן חברות שמלבד שירות ההובלה עצמו יוכלו להציע לכם גם שירותים נלווים נוספים. חברות שכאלו ישמחו לארוז עבורכם את כל התכולה ויש כאלה שגם ישמחו לחסוך מכם את פריקת הציוד. בשורה התחתונה, כדאי לשאול את כל השאלות, ולחסוך מעצמכם עבודה מיותרת.
  • חוזה הוגן ומפורט – בשל העובדה שמרבית מהמזמינים של שירותי הובלות קטנות הינם חבר'ה צעירים ונטולי ניסיון בנושא ההובלות, חברות רבות מנסות לנצל זאת. על כן תהיו ערניים לכל סעיף בחוזה ואל תותירו מקום לספקות. חשוב לשים דגש מיוחד על נושא האחריות והביטוח, חפצים יקרי הערך, נזקים לשטחים הציבוריים (מעלית, קירות, חדר מדרגות) וכדומה.

  הובלה קטנה בתל אביב – אשכנזי לפני כולם!

  הובלות קטנות בתל אביב הן המומחיות של חברת "הובלות אשכנזי", אשר תשמח לעמוד לרשותכם בכל משימת הובלה שעומדת על הפרק. חברתנו עומדת בכל הקריטריונים המתבקשים מחברת הובלות אמינה ומקצועית, וכל שנותר לכם זה להרים טלפון ולהצטרף למעגל הלקוחות המרוצים שלנו.

  מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  הובלות אשכנזי תנו לנו לעזור לכם עם ההובלה שלכם

   עוד בנושא