ימים בשבוע (לא בשבת)

פריסה ארצית

הזמן הובלה עכשיו

התקשרו 077-9974437

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם


  הובלות בעמק חפר

  הובלות בעמק חפר

  חברת הובלות בעמק חפר

  אם אתם מחפשים אחר חברת הובלות בעמק חפר, בוודאי שכבר גיליתם שמדובר במשימה שאינה פשוטה. מגוון החברות באזור רחב מאוד, ועל כן חשוב לבצע סקר שוק מעמיק שיאפשר בחירה נבונה. חברת "הובלות אשכנזי" עומדת בכל הקריטריונים הנדרשים לביצוע הובלה איכותית, ומייד תבינו את השיקולים שעומדים מאחורי הבחירה בחברה מקצועית שכזאת.

  הובלות בעמק חפר – מה מציעים הטובים ביותר?

  חברות הובלה רבות פועלות באזור עמק חפר, אך רק חלקן המועט נותן שירות ברמה יוצאת דופן. מה עושה את ההבדלים בין חברה אחת לאחרת?

  • מחיר הוגן – המחיר בתחום ההובלות הוא נגזרת של מספר פרמטרים דוגמת כמות התכולה, גודל המבנה והקומה, מספר הסבלים הנדרש, צורך בשירותי מנוף ועוד. חברה איכותית תמיד תדאג לשלוח נציג לטעמה לפגישה עימכם במתחם המדובר, ורק לאחר אפיון הצרכים תדאג להצעת מחיר מסודרת. זהו קריטריון ברור שמעיד על מקצועיות בתחום. חברה שמציעה לכם הצעת מחיר מבלי לשמוע את כל הפרטים הרלוונטיים, אסור לכם בשום אופן להתקשר עימה.
  • שירות מקיף – חלק מחברות ההובלה אינן מסוגלות לספק את כל השירותים הנלווים הקשורים להליך הובלה יעיל, ועל כן ופונות למיקור חוץ כאשר עולה הצורך בכך. בחברה איכותית תמצאו את כל מטריית השירותים הדרושה. הכוונה היא לשירותי הובלה באמצעות מנוף, שירותי אריזה ופירוק התכולה, פירוק והרכבה של חפצים כבדים, שירותי אחסנה (אחסון תכולת דירות ומשרדים) ועוד.
  • ביטוח – לא מספיק להציג רישיון הובלה מטעם משרד התחבורה על מנת לעסוק בתחום ההובלות, וחברה איכותית אמורה להציע לכם בנוסף גם כיסוי ביטוחי מלא. כיסוי זה צריך לכלול ביטוח של העובדים מפני תאונות, ביטוח לרכוש צד ג' (במידה ונגרם נזק לרכוש של אדם אחר) וביטוח לתכולה המועברת.

  "הובלות אשכנזי" – הטובים ביותר באזור עמק חפר

  חברת "הובלות אשכנזי" עומדת בכל הקריטריונים שלעיל בצורה מושלמת, ועל כן היא הבחירה המועדפת עבור כל מי שמחפש שירות הובלות בעמק חפר. אינספור לקוחות מרוצים כבר יותר מעשור רק מוכיחים זאת, ואנו מציעים גם לכם להזמין הובלה דרכנו ולהתרשם. לפרטים נוספים צרו עימנו קשר ותקבלו את כל המידע הדרוש.

  מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  הובלות אשכנזי תנו לנו לעזור לכם עם ההובלה שלכם

   עוד בנושא