ימים בשבוע (לא בשבת)

פריסה ארצית

הזמן הובלה עכשיו

התקשרו 077-9974437

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם


  הובלות בפתח תקווה

  הובלות בפתח תקווה

  חברת הובלות בפתח תקווה

  בשנים האחרונות הפך הצורך לשירותי הובלות בפתח תקווה למבוקש במיוחד. אחרי שנים רבות של "נמנום נדל"ני", התעוררה העיר משנתה וקצב הבנייה למגורים נחשב לאחד הגבוהים בישראל. אם גם אתם עומדים לעבור לעיר המתפתחת הזו ומחפשים שירות הובלות איכותי, כדאי לכם לנסות את חברת "הובלות אשכנזי". להלן ממגוון השירותים שתוכלו למצוא בחברה איכותית שכזאת.

  שירותי הובלות בפתח תקווה – הובלה, אריזה ועוד

  אם תשכילו להתקשר עם חברת הובלות בפתח תקווה שבאמת הולכת לקראת לקוחותיה, הרי שתקבלו הרבה יותר מרק שירותי הובלה של תכולה ממקום למקום. מה למשל? ובכן, איך נשמעים לכם השירותים הנלווים הבאים:

  • שירותי אריזה – במקום להעביר שעות על גבי שעות באריזת החפצים שלכם, לרבות בגדים, מכשירי חשמל, כלי מטבח, וכמובן – ריהוט, חברת ההובלות יכולה לעשות זאת עבורכם. האריזה תהיה מקצועית יותר, עם סיכון נמוך יותר לשבר, נזק או שמפו שנשפך בארגז. המחיר אינו יקר והחיסכון בזמן משמעותי ביותר!
  • שירותי פריקה – נכון, החלק של הפריקה מעט פשוט יותר מאשר האריזה. ועדיין, בשעות שייקח לכם לפרוק, אתם יכולים להיות בעבודה ולהרוויח, לשתות הפוך בבית הקפה השכונתי, או לבלות זמן איכות עם ילדיכם. הפריקה נעשית על ידי צוות חברת ההובלה ועל פי ההוראות שלכם באופן מהיר, זהיר ומקצועי.
  • שירותי מנוף – מה שעד לפני 15-20 שנה נחשב לשירות נדיר ויקר, הפך לנגיש במיוחד בימינו. בזכות שירות זה אתם חוסכים את האתגרים הרבים שבהובלה דרך מעליות וחדרי מדרגות צרים. כל כך פשוט, וכל כך מהיר.
  • שירותי אחסון – לא כולם עוברים ישירות מדירה לדירה. כך שלפעמים, בתקופות מעבר זמניות, אחסנת חפצים היא עניין הכרחי. בתשלום של כמה עשרות שקלים בודדים ליום, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהריהוט והחפצים שלכם מוגנים מפגעי מזג האוויר, מפריצות ומנזקים.

  הובלה קטנה וגדולה בפתח תקווה – כל השירותים במקום אחד

  לא כל חברת הובלות בפתח תקווה מציעה את מכלול השירותים שהוזכרו לעיל. חברת "הובלות אשכנזי" דווקא כן. אז את ההתלבטויות שלכם תשמרו לדברים אחרים. הרימו טלפון עוד היום וקבעו פגישה שבה תקבלו הצעת מחיר מסודרת בדרך למעבר חלק, מקצועי ומהיר.

  מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  הובלות אשכנזי תנו לנו לעזור לכם עם ההובלה שלכם

   עוד בנושא