ימים בשבוע (לא בשבת)

פריסה ארצית

הזמן הובלה עכשיו

התקשרו 077-9974437

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם


  הובלות בקרית אונו

  הובלות בקרית אונו

  חברת הובלות בקרית אונו

  הביקוש לשירותי הובלות בקרית אונו מרקיע שחקים. ככה זה בעיר שבשנים האחרונות מאופיינת בבנייה מואצת ודירוג גבוה בתחומי החינוך ואיכות החיים. זוגות צעירים ומשפחות רבות רוכשים דירה בעיר כדי להצטרף לסיפור ההצלחה, וכולם מחפשים חברת הובלות מקצועית ואמינה שתאפשר להם כניסה חלקה. אז כיצד בוחרים חברה מתאימה? ומדוע ״הובלות אשכנזי״ היא הבחירה האידיאלית עבורכם? הישארו עמנו.

  הובלות בקרית אונו – מחיר הוגן ומעבר חלק

  על כל לקוח שנהנה מתהליך הובלה חלק ונטול פגמים, יש אחר שיצא בתחושה רעה. כדי שאתם תהיו חלק מהקבוצה הראשונה, עליכם להקפיד ללא פשרות על הכללים הבאים:

  • רישיונות וביטוחים – אנשים רבים אינם יודעים כי על מנת להעניק שירותי הובלה מקצועיים, יש צורך ברישיונות עסק ואישורי עבודה מסודרים. לא כל חאפר עם משאית רשאי להעביר את חפציכם ולגבות על כך תשלום, ויש צורך ברישיון מוביל מטעם משרד התחבורה. בנוסף, יש צורך בהצגת כיסוי ביטוחי מלא, הן עבור העובדים והתכולה והן עבור רכוש צד ג׳. גם הצורך באישור עבודה בגובה והפעלת מנוף דרוש בהתאם לסוג ההובלה. דרשו לראות את כל אלה ותבטיחו לעצמכם מקצועיות מדרגה ראשונה.
  • פגישה מקדימה – מצאתם חברת הובלות שמחזיקה בכל האישורים הנדרשים? התעקשו על פגישה מקדימה לפני קבלת הצעת המחיר (למעשה, חברה רצינית תציע זאת בעצמה כחלק מתהליך ההתקשרות), על מנת שצוות החברה יאפיין את אופי ההובלה מבחינת תכולה ותנאי שטח. חברה שנותנת לכם הצעת מחיר ללא פגישה מקדימה היא אינה רצינית.
  • השילוש ה(לא) קדוש – ולבסוף מגיע שלב סגירת החוזה שגם בו חשוב להיות מסודרים. דעו לכם כי בשלושה נושאים מוגשות מאות תביעות מדי שנה כנגד חברות הובלה: אי-עמידה בזמנים, פגיעה בציוד וברכוש ו"ניפוח" המחיר מעבר למוסכם. המסקנה: תוודאו שכל הדברים האלו כתובים באופן ברור ומפורש בהסכם העבודה, תוך כדי הבהרות ברורות לגבי סכומי פיצוי ומחיר סופי.

  "הובלות אשכנזי" – מאות לקוחות מרוצים בקריות אונו

  כשאתם בוחרים בחברת ״הובלות אשכנזי״ לטובת הובלת הדירה או המשרד שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שכל הכללים שלעיל נשמרים. כבר למעלה מעשור שהחברה מבצעת הובלות בקרית אונו ושאר ערי האזור, ואין לקוח שלא מעיד על מקצועיות ואדיבות החברה והמחירים הנוחים. לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר וצוות החברה ישמח לעזור גם לכם.

  מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  הובלות אשכנזי תנו לנו לעזור לכם עם ההובלה שלכם

   עוד בנושא