ימים בשבוע (לא בשבת)

פריסה ארצית

הזמן הובלה עכשיו

התקשרו 077-9974437

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם


  הובלות ברעננה

  הובלות ברעננה

  חברת הובלות ברעננה

  אם הגעתם לקריאת השורות הבאות, כנראה שגם אתם מחפשים חברת הובלות ברעננה. התחרות בין חברות ההובלה באזור עצומה, ועליכם מוטלת האחריות לבחור בחברה הכי מקצועית ואמינה שרק אפשר. על פי דעת רבים, חברת ״הובלות אשכנזי״ היא הבחירה המושלמת עבור המשימה, וזאת בזכות מגוון השירותים שהיא מציעה. להלן סקירה של המרכזיים שבהם.

  חברת הובלה ברעננה – סוגי השירותים

  ישנן חברות הובלה רבות ברעננה, אך רק חברה איכותית תוכל לעמוד בכל משימת הובלה שעומדת על הפרק, וזאת בזכות השירותים הבאים:

  • הובלת דירות ומשרדים – חברה איכותית תחזיק בצי רכבי הובלה גדול ומגוון ותעסיק כוח אדם מיומן שכולל מספר סבלים רב שיתאים לכל משימה שנכנסת. באופן זה, שום הובלה אינה גדולה מידי עבור החברה, שתהיה מסוגלת להעביר כל דירה או משרד בתוך רעננה או מחוצה לה ולכל מרחק שהוא.
  • הובלות קטנות – חברת הובלות בעלת מוניטין, לא תהסס לעזור לכם גם כאשר תהיו מעוניינים להוביל פריט אחד בלבד או מספר פריטים קטן יחסית. כך תוכלו להעביר תכולה מצומצמת ממקום למקום (למשל, טלוויזיה גדולה, מכונת כביסה, ארון, שולחן וכו') ע"י רכב הובלות מתאים, מבלי שתקבלו סירוב או תירוצים.
  • שירותי מנוף – על מנת לפתור בעיית נגישות ולשם הובלות מהירות ובטוחות יותר, מומלץ לעיתים להסתייע במנוף. אין צורך להזמין שירותי מנוף בנפרד, שכן חברת הובלות איכותית אמורה להציע זאת במסגרת שירותיה ואף ליידע אתכם על הצורך בכך.
  • שירותי אריזה – זוהי עוד אפשרות חדשה יחסית, שבה צוות חברת ההובלה דואג גם לאריזת התכולה בצורה מקצועית ומסודרת (תוכלו גם לקבל קרטונים ולבצע את המשימה בעצמכם) ואף לפירוק והרכבה של פריטי ריהוט גדולים באמצעות נגרים מקצועיים.

  עבור מי שמעוניין בכך, קיימת גם אפשרות לעזרה בפריקת התכולה המועברת וסידורה במקום החדש, ואף לקבלת שירותי אחסון של התכולה במקרה הצורך.

  "הובלות אשכנזי" – הכתובת שלכם להובלה ברעננה

  הובלות ברעננה ובכל ערי הסביבה, הן המומחיות של חברת של ״הובלות אשכנזי". בין אם מדובר בהובלות קטנות של פריטים בודדים ובין אם בהובלות גדולות של דירות ומשרדים, אנו נוכל לעמוד במשימה עם שירות מקצועי ומקיף. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונקבע פגישה מסודרת בה תקבלו הצעת מחיר משתלמת ביותר.

  מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  הובלות אשכנזי תנו לנו לעזור לכם עם ההובלה שלכם

   עוד בנושא