ימים בשבוע (לא בשבת)

פריסה ארצית

הזמן הובלה עכשיו

התקשרו 077-9974437

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם


  הובלות הוד השרון

  הובלות הוד השרון

  חברת הובלות הוד השרון

  מדי שבוע, אינספור אנשים מחפשים שירות הובלות הוד השרון והסביבה. מדובר בעיר שידועה באיכות החיים הגבוהה שהיא מציעה לתושביה, ועל כן הביקוש הרב. גם אתם מתכננים לעבור לשם ולשדרג את איכות חייכם? חברת ״הובלות אשכנזי״ תשמח לעזור לכם בכך עם שירות הובלות יוצא מגדר הרגיל. להלן סקירת שלבי ההתקשרות שלכם עמנו – משיחת הטלפון הראשונה ועד ההובלה בפועל.

  הובלות הוד השרון במחיר הוגן

  כל הליך הזמנת שירות הובלה הוד השרון אמור לכלול כמה שלבים ברורים:

  • שלב ראשון – שיחת הטלפון: בשיחה זו חשוב לא לקפוץ ישר לשאלת המחיר, אלא להתרשם מהמקצועיות של אנשי חברת ההובלה, מהסבלנות שלהם וכל דבר אחר החשוב לכם. בשיחה זו גם יש לתאר בקווים כללים את מעבר הדירה שלכם ולהשיב על מספר שאלות רלוונטיות (גודל הדירה, איזו קומה, סוג התכולה וכו').
  • שלב שני – מפגש מקדים: מרבית החברות מבקשות מפגש מקדים, בו הם יגיעו לדירה ממנה אתם עוברים. חשוב לא לוותר על מפגש שכזה, ואם החברה לא מציעה זאת, לדרוש בעצמכם! מפגש שכזה נותן תמונת מצב מדויקת יותר לקראת יום המעבר ומונע טעויות ותקלות במהלך ביצוע העבודה בשטח. למעשה, רק לאחר המפגש יוכלו לתת לכם הצעת מחיר סופית.
  • שלב שלישי – חתימת חוזה: הגעתם להסכמות? זה הזמן לחתום על הסכם מסודר, הכולל את כל מה שצפוי לקרות ועלול לקרות. אל תוותרו על עניין החוזה, ויתרה מכך – ודאו שנמצאים בו סעיפים המגנים עליכם במקרה של אי-הגעה, איחור מהותי, שבר או נזק לחפצים או לשטחים ציבוריים, אירוע מכוח עליון וכדומה.
  • שלב רביעי – יום ההובלה: תהליך ההובלה מתחיל, בדרך כלל, בשעות הבוקר ונמשך כמספר שעות. מומלץ להיות בסביבה בזמן התהליך, או לכל הפחות – זמינים בטלפון. ייתכן ותתבקשו לשמור מקום לחניית המשאית והמנוף מבעוד מועד. במקרה והזמנתם גם שירותי אריזה, התהליך יתחיל כמובן כמה ימים לפני. בדרך כלל יומיים יספיקו.

  שירותי הובלה בהוד השרון – לבחור במצוינות

  הובלות בהוד השרון והסביבה מבצעים רק עם ״הובלות אשכנזי״. אנו מתגאים באלפי לקוחות מרוצים ב-10 שנות הפעילות שלנו, ומציעים לכם את מגוון השירותים הנרחב ביותר. לקבלת פרטים נוספים צרו עמנו קשר בטלפון או דף הקשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

  מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  הובלות אשכנזי תנו לנו לעזור לכם עם ההובלה שלכם

   עוד בנושא